X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: Development
hr: Razvoj

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Overview
hr: Pregled

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: About
hr: Opis

en: and
hr: i

en: Uses
hr: Uporaba
