X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: enabled
it: attivato

en: Development
it: Sviluppo

en: disabled
it: disattivato

en: Overview
it: Panoramica

en: Permissions
it: Permessi

en: About
it: Informazioni

en: and
it: e

en: Uses
it: Usa
