X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: enabled
ja: 有効

en: Development
ja: 開発

en: disabled
ja: 無効

en: Overview
ja: 概観

en: Permissions
ja: 権限

en: About
ja: アバウト

en: and
ja: かつ

en: Uses
ja: 機能
