X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: disabled
jv: mati

en: Overview
jv: Sekilas

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: About
jv: Ngenani
