X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: Development
kk: Дамыту

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Overview
kk: Шолу

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: and
kk: және
