X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: About
km: អំពី

en: and
km: និង

en: Uses
km: ប្រើ
