X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: enabled
ku: چالاکە

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: About
ku: دەربارە

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
