X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: Development
lt: Plėtojimas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Permissions
lt: Leidimai

en: About
lt: Apie

en: and
lt: ir

en: Uses
lt: Naudoja

[ctx: Final join]
en: and
lt: ir

[ctx: Final join]
en: or
lt: arba
