X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: enabled
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കി

en: Development
ml: വികസനം

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: and
ml: കൂടാതെ

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
