X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: and
mn: ба
