X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: enabled
nn: aktivert

en: Development
nn: Utvikling

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Overview
nn: Oversikt

en: Permissions
nn: Rettar
