X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: enabled
oc: activat

en: Development
oc: Desvolopament

en: disabled
oc: desactivat

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: About
oc: A prepaus

en: and
oc: et

en: Uses
oc: Usatges
