X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: disabled
pl: wyłączone

en: Overview
pl: Przegląd

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: About
pl: O stronie

en: and
pl: i

en: Uses
pl: Używa
