X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: enabled
pt: ativado

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: disabled
pt: desativado

en: Overview
pt: Visão geral

en: Permissions
pt: Permissões

en: About
pt: Sobre

en: and
pt: e

en: Uses
pt: Usos

[ctx: Final join]
en: and
pt: e

[ctx: Final join]
en: or
pt: ou
