X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: enabled
ru: включено

en: Development
ru: Разработка

en: disabled
ru: отключено

en: Overview
ru: Обзор

en: Permissions
ru: Права доступа

en: About
ru: Информация

en: and
ru: и

en: Uses
ru: Использование

en: Hooks
ru: Хуки

[ctx: Final join]
en: and
ru: и

[ctx: Final join]
en: or
ru: или
