X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: Development
sl: Razvoj

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Overview
sl: Pregled

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: About
sl: O modulu

en: and
sl: in

en: Uses
sl: Uporablja
