X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: enabled
tr: etkin

en: Development
tr: Geliştirme

en: disabled
tr: etkin değil

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Permissions
tr: İzinler

en: About
tr: Hakkında

en: and
tr: ve

en: Uses
tr: Kullanım

en: Content summary
tr: İçerik özeti

[ctx: Final join]
en: and
tr: ve

[ctx: Final join]
en: or
tr: ya da
