X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
