X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: enabled
vi: bật

en: Development
vi: Phát triển

en: disabled
vi: tắt

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Permissions
vi: Quyền

en: About
vi: Giới thiệu

en: and
vi: và

en: Uses
vi: Sử dụng
