X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Development
az: Develop

en: disabled
az: söndürülüb

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Permissions
az: İcazələr

en: About
az: Haqqında

en: and
az: və

en: Uses
az: İstifadə edir
