X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: enabled
be: уключана

en: Development
be: Распрацоўка

en: disabled
be: адключана

en: Overview
be: Агляд

en: Permissions
be: Правы

en: About
be: Аб

en: and
be: і

en: Uses
be: Выкарыстанне
