X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Development
gu: વિકાસ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: About
gu: વિશે

en: and
gu: અને

en: Uses
gu: ઉપયોગો
