X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: enabled
hi: सक्रिय

en: Development
hi: उद्विकास

en: disabled
hi: अक्षम

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: About
hi: के बारे में

en: and
hi: और

en: Uses
hi: उपयोग

[ctx: Final join]
en: and
hi: एवं

[ctx: Final join]
en: or
hi: या
