X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Development
hu: Fejlesztés

en: disabled
hu: tiltott

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Hook
hu: Hurok

en: About
hu: Leírás

en: and
hu: és

en: Uses
hu: Használat

en: Hooks
hu: Hurkok

[ctx: Final join]
en: and
hu: és

[ctx: Final join]
en: or
hu: vagy
