X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: disabled
hy: անջատված

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Uses
hy: Օգտագործում
