X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: enabled
id: hidup

en: Development
id: Pengembangan

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Overview
id: Sekilas

en: Permissions
id: Kewenangan

en: About
id: Tentang

en: and
id: dan

en: Uses
id: Penggunaan
