X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: enabled
is: virkt

en: Development
is: Þróun

en: disabled
is: óvirkt

en: Overview
is: Yfirlit

en: Permissions
is: Réttindi

en: About
is: Um

en: and
is: og
