X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Permissions
ka: უფლებები
