X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: Development
lv: Izstrāde

en: disabled
lv: atspējots

en: Overview
lv: Pārskats

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: About
lv: Par

en: and
lv: un

en: Uses
lv: Lieto
