X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: Development
ne: विकास

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Permissions
ne: अनुमति

en: About
ne: बारेमा

en: and
ne: र
