X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Overview
nl: Overzicht

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: About
nl: Over

en: and
nl: en

en: Uses
nl: Gebruikt

[ctx: Final join]
en: and
nl: en

[ctx: Final join]
en: or
nl: of
