X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: enabled
ro: activat

en: Development
ro: Dezvoltare

en: disabled
ro: dezactivat

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: About
ro: Despre

en: and
ro: și

en: Uses
ro: Folosește
