X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: Development
te: రూపకల్పన

en: disabled
te: అచేతనం

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: About
te: గురించి

en: and
te: మరియు

en: Uses
te: వాడుకలు
