X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: enabled
uk: увімкнено

en: Development
uk: Розробка

en: disabled
uk: вимкнено

en: Overview
uk: Огляд

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Hook
uk: Серп

en: About
uk: Про модуль

en: and
uk: та

en: Uses
uk: Використання

[ctx: Final join]
en: and
uk: та

[ctx: Final join]
en: or
uk: або

en: object
uk: об'єкт
