X-ray (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: enabled
ur: فعال

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Overview
ur: جائزہ

en: and
ur: اور
