xtheme (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Search form
cy: Ffurf chwiliad
