xtheme (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
