xtheme (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
