xtheme (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Search form
fi: Hakulomake

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki
