xtheme (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk
