xtheme (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
