xtheme (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Search form
sv: Sökformulär

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt
