xtheme (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
