xtheme (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
