xtheme (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
