xtheme (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Search form
fr: Formulaire de recherche

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: Primary navigation
fr: Navigation principale
