xtheme (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
