xtheme (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Search form
ro: Formular de căutare

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Highlighted
ro: Evidențiat
