xtheme (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
