xtheme (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
